31.10.2019 SAAT:20.00 DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TÜRKİYE GENELİ ÜCRETSİZ CANLI DENEME SINAVI İLANI

Memur Sınav - memursinav.com

Değerli üyelerimiz; 

31.10.2019 Cumartesi günü saat : 20.00'da başlayıp 23.00'da  bitecek DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI GYS Türkiye Geneli Canlı Deneme Sınavı yapılacaktır.

*Şube Müdürü
*Şef
*Din Hizmetleri Uzmanı
*Vaiz
*Murakıp

Sınavda 50 soru sorulacak olup sınav süresi YATSI NAMAZI SAATLERİNE denk geldiği için süre uzun tutularak 180 dakika olarak belirlenmiştir.

Deneme sınavının ücretsiz olduğunu üye ve yeni üye olacak kişilerin deneme sınavına girebileceğini belirtmek isteriz, deneme sınavına katılım oranını artırıp gerçek sınavınızda sıralamanıza en yakın sonucu almanıza fikir sağlayacağını düşündüğümüzden; sınava girecek olan diğer arkadaşlarınızı ücretsiz Genel Üyeliğimize davet ederek deneme sınavına olan katılımı artırabilirsiniz!

DENEME SINAVINA NASIL KATILIRIM?

Sınav günü ve saati geldiği vakit deneme sınavına girebilmek için "Kişisel Sayfanızda" duyurular menüsünün altındaki "ONLİNE DENEME SINAVLARI" modülünden çıkacak olan tabloda "KATIL" dedikten sonra sınava girebilirsiniz.

Sınavınız gerçek zamanlıdır.Fakat sınav modülü kapatılmamaktadır.Geç kalanlar ve sonra girmek isteyenler için aktif tutulacaktır.Sınava giren üyelerimiz yine 180 dakika süreye tabii olup sınava sonradan girenler bölümüne dahil edilecektir.

DENEME SINAVI SONUÇLARINI NASIL ÖĞRENİRİM?

Sınav Sonuçlarına "ONLİNE DENEME SINAVLARI" modülünde sınav bitiminden hemen sonra ulaşabilirsiniz.

Sınavınıza doğru giden yolda başarı sebebi olmamız dileğiyle...

Sınavınızda başarılar dileriz !