Yurt Sendikaları Kon. - Yurt Sağlık ve Sosyal Hiz. Sen & Memur Sınav Anlaşması

Memur Sınav - memursinav.com

Yurt Sendikaları Konfederasyonu - Yurt Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası ile Memur Sınav Online Sınav Merkezi anlaşma yaparak, sendika üyelerine özel online eğitim ÜCRETSİZ olarak kullanıma açılmıştır.

 

Sendika Üyesiyim Nasıl Yararlanabilirim?
Memursinav.com'a kurumunuzu ve kadronuzu seçerek üye olduktan sonra 0850 303 62 79 nolu WhatsApp destek hattımızdan kullanıcı adınızı ve Yurt Sendikaları Konfederasyonu - Yurt Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası üyesi olduğunuzu mesaj olarak bildirmeniz yeterlidir.

Sendika üyelerine özel toplamda anlaşma yapılan kurumlara bağlı olarak 10.000'den fazla çözümlü ve sayaçlı soruları ve 10'dan fazla Türkiye Geneli Canlı Deneme Sınavı'nı ücretsiz olarak kullanıma sunarak yararlanmalarını sağlayan YURT SENDİKALARI KONFEDERASYONU - YURT SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARI SENDİKASI GENEL MERKEZİ'ne teşekkür ederiz.

Başarılı çalışma yılı geçirmenizi dileriz.
 

**Anlaşma 18.01.2023 tarihi itibari ile geçerlidir. Daha öncesinden özel üyelik ödemesi yaparak üyelik yükselten kullanıcılarımız için ücret iadesi yapılmayacaktır.